Krovinių ekspedijavimas geležinkeliais

UAB “Primorus” teikia šias ekspedijavimo geležinkeliais paslaugas:

  1. Geležinkelio tarifo apmokėjimas Europos ir NVS šalyse;
  2. Krovinių ekspedijavimas konteineriniais traukiniais Vikingas, TIS, Saulė, Merkurijus ir kt.;
  3. Krovinių pervežimai privačiais vagonais (serija 918*****, 5*******);
  4. Krovinių vežimas iš Europos su perkrovimu iš siauros vėžės į plačios vėžės vagonus pasienio stotyse Šeštokai, Brest, Čop;
  5. Negabaritinių krovinių pervežimai bei krovimo ir tvirtinimo schemų suderinimas su geležinkelių administracijomis;
  6. Papildomas krovinių draudimas.

Kodėl geležinkeliu? Šis krovinių pervežimo būdas yra lėtas, nesaugus ir sunkiai kontroliuojamas- juk optimaliausia krovinius gabenti autotransportu! Ar tikrai? UAB Primorus specialistai nesutinka, nes:

  • Gabenti krovinius geležinkelio vagonais yra saugu: išvengiama žmogiškojo vairuotojo faktoriaus, vagonas nepasuks klaidinga kryptimi ir niekada nenuklys nuo geležinkelio bėgių,  vagonas niekada neužstrigs miškingoje vietoje, kur nėra telefono ryšio pagalbai iškviesti ir neegzistuoja nė menkiausia tikimybė, kad jis pranyks be pėdsako, kas dažnai atsitinka gabenant vertingas prekes auto vilkikais.

*Kiekvienas geležinkelio vagonas kursuoja pagal geležinkelio administracijos nustatytą kursavimo planą, kiekvienam vagonui yra priskirta koduota numeracija ir informacija apie jo buvimo vietą bei vykdomą operaciją yra prieinama bet kuriuo paros metu.

  • Gabenimas geležinkelio vagonais yra lėtas, bet ar visada?Juk vagonas neturi galimybės pasiklysti, jam niekad nenuleis rato, jam neegzistuoja ilgos eilės pasieniuose, transporto kamščiai piko valandomis, jam nėra nepalankių oro sąlygų ir galiausiai vagonas kursuoja 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Dar vienas faktorius, kurį būtina paminėti renkantis transportavimo būdą yra transportavimo išlaidos, kas ypač svarbu šiais didžiulės konkurencijos laikais. Geležinkelio vagonų krovumas yra 2-3 kartus didesnis nei vilkiko, taip pat egzistuoja skirtingos vagonų talpos- nuo 120  iki 250, tad savaime suprantama, kad veždami geležinkeliais sunkius ar daug transporto priemonės tūrio reikalaujančius krovinius transporto išlaidoms galite sutaupyti vidutiniškai 30% savo lėšų.

į viršų